CENY

Istotny wpływ na cenę usługi odzyskiwania danych ma przede wszystkim rodzaj problemu z jakim musimy się zmierzyć oraz czas jaki będziemy potrzebowali na zrealizowanie powierzonego nam zadania.


W przypadku cyfrowych nośników danych proces odzyskiwania zawsze poprzedzony jest procesem analizy, która jest niezbędna do rozpoznania rodzaju i stopnia uszkodzenia nośnika, co w efekcie pozwala nam na precyzyjne przedstawienie oferty cenowej i ustalenie dalszej procedury postępowania. W przeważającej większości przypadków proces ekspertyzy jest bezpłatny i nie generuje jakichkolwiek kosztów obciążających finansowo naszych klientów.

Zdajemy sobie sprawę jak kłopotliwy dla Państwa w wielu przypadkach może być problem utraty dostępu do danych, dlatego też, jeśli jest to tylko możliwe, diagnozę wykonujemy od ręki, bez konieczności pozostawiania u nas uszkodzonego nośnika na kilka dni. Zachęcamy również do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową. Na podstawie krótkiego wywiadu, w znakomitej większości przypadków, jesteśmy w stanie z dużą dozą prawdopodobieństwa rozpoznać przyczynę awarii, oszacować zakres prac i przedział kosztów.


Tel: (22) 839 69 57 lub e-mail: serwis@data-max.pl

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty, oraz przedłużone okresy płatności - nawet do 30 dni.Zapraszamy do korzystania z naszych usług !
Copyright DataMax Recovery © 2005 - 2023 | Mapa strony
Engined by Indingo