O NAS

Misją naszej firmy jest dostarczanie usług związanych z bezpieczeństwem, ochroną i odzyskiwaniem danych każdej osobie, która tego potrzebuje i posiada dostęp do Internetu.

Z usług naszej firmy korzystają praktycznie wszyscy, począwszy od dużych korporacji międzynarodowych, banków, sądów, poprzez duże instytucje państwowe, małe prywatne firmy, na klientach indywidualnych kończąc. Jakość i skuteczność odzyskiwania danych przez Data Max Recovery to efekt ponad piętnastu lat pionierskiej pracy dwóch założycieli firmy, która w obecnym kształcie funkcjonuje od 2004 r. Jej historia sięga początku lat 90-siątych, kiedy polski rynek informatyczny dopiero się kształtował. Wtedy to młody adept elektroniki oraz student Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego postanowili razem stworzyć w branży IT własną firmę.

W naszej pracy korzystamy zarówno z rozwiązań ogólnodostępnych, które istnieją na rynku jak i także z własnych, autorskich rozwiązań. Niektóre z nich, służące do odzyskiwania czy kasowania danych postanowiliśmy udostępnić komercyjnie (Aplikacje).


Copyright DataMax Recovery © 2005 - 2023 | Mapa strony
Engined by Indingo