ZANIM COKOLWIEK ZROBISZ...

  • Po pierwsze:

Czy dane które utraciłeś są dla Ciebie bardzo ważne ? Czy musisz koniecznie je odzyskać ? Jeżeli tak, to nie powinieneś już nic więcej robić na własną rękę - sugerujemy, aby Twoim problemem zajęli się specjaliści.

  • Po drugie:

Co się stało ?

Jeżeli w jakiejkolwiek formie utraciliście Państwo dostęp do danych, prosimy o zadanie sobie tego pytania.

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie ma decydujący wpływ na sposób dalszego postępowania, w wyniku którego można odzyskiwanie danych zakończyć wynikiem pozytywnym lub nieodwracalnie je zniszczyć.

Odpowiedź na to pytanie umożliwia także podjęcie optymalnej decyzji: czy można odzyskać dane we własnym zakresie czy też należy zgłosić się do wyspecjalizowanej firmy.

Jeżeli nie będziecie Państwo w stanie zdiagnozować problemu, prosimy o kontakt z nami - w ramach bezpłatnych konsultacji via e-mail lub telefonicznych będziemy w stanie w większości przypadków przybliżyć Państwo zaistniały problem i zaproponować możliwe rozwiązanie.

  • Po trzecie:

Osób w Polsce, które mają jakąkolwiek wiedzę praktyczną (mniejszą lub większą) na temat informatyki jest przynajmniej ok. miliona. Jednak usługi odzyskiwania danych są tak dalece wyspecjalizowane i momentami tak skomplikowane, że w tej masie tylko kilkanaście do kilkudziesięciu osób dysponuje stosowną wiedzą i warsztatem pozwalającym odzyskać dane we wszystkich przypadkach, gdzie fizycznie jest to możliwe.

Dlatego przy odzyskiwaniu danych korzystajmy z porad lub usług tylko tych firm, które się w tym specjalizują.

Jeśli masz dodatkowe pytania - kliknij tutaj i skonsultuj się z nami


Copyright DataMax Recovery © 2005 - 2024 | Mapa strony
Engined by Indingo