wieloletnie doświadczenie


Windows, MacOS
Linux, Novell


referencje


computer forensics

DATAMAX PHOTO RECOVERY

Firma DATA MAX RECOVERY specjalizuje się wyłącznie w odzyskiwaniu utraconych danych komputerowych (cyfrowych). Odzyskujemy dane z sytemów Microsoft Windows, Novell, MacOS i Linux. Na swoim koncie mamy już wiele przeprowadzonych operacji odzyskiwania danych ze skutkiem pozytywnym. Potwierdza to lista niektórych naszych klientów, którym mogliśmy pomóc.

Jesteśmy powoływani jako biegli sądowi w sprawach wymagających doświadczenia z zakresu Computer Forensics, umożliwiając dostarczenie elektronicznych środków dowodowych w toczących się procesach sądowych.

Posiadamy nowoczesne laboratorium (Warszawa), specjalistyczne narzędzia oraz niezbędne "know how" umożliwiające profesjonalne odzyskiwanie danych w większości przypadków (nasza średnia statystyczna za ostatnie półrocze wynosi 78% - dokładniejsze statystyki znajdują się na stronie referencje).

Misją firmy DATA MAX RECOVERY jest odzyskiwanie danych utraconych przez osoby indywidualne lub firmy, które w wyniku nieprzewidzianych komplikacji utraciły dostęp do swoich danych. Często są to miesiące bądź lata utraconej pracy, niekiedy niemożliwej już do ponownego odtworzenia.

Obsługujemy zarówno duże firmy jak i klientów indywidualnych, których nie stać na odzyskiwanie danych przez liderów światowego rynku. Dlatego też staramy się aby poziom naszych cen był akceptowalny dla kieszeni nie tylko klientów instytucjonalnych ale i dla użytkowników końcowych.

Specjalizujemy się w szczególności w odzyskiwaniu danych z komputerowych dysków twardych (HDD - zarówno ATA, SATA jak i SCSI); odzyskiwanie danych obejmuje także macierze dyskowe (RAID), płyty CD / DVD, dyskietki FDD, dyskietki ZIP, przenośne dyski twarde MHDD, karty pamięci USB, karty pamięci PhotoMemory, taśmy DAT, taśmy JAZZ i innych.


Copyright DataMax Recovery © 2005 - 2024 | Mapa strony
Engined by Indingo