DOSTARCZENIE DYSKU

Najlepszym sposobem dostarczenia nośnika jest osobista wizyta w laboratorium Data Max Recovery. Pozwala ona na bezpieczne dostarczenie nośnika oraz umożliwia przeprowadzenie wyczerpującego wywiadu na temat okoliczności utraty danych, występujących objawów oraz podjętych działań.

Jeżeli już jednak zdecydujemy się na dostarczenie nośnika przez kuriera, należy pamiętać o kilku istotnych szczegółach:

  • prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza (pobierz tutaj) - podstawowe informacje to imię, nazwisko, kontaktowy nr telefonu, numer seryjny dysku oraz podpis. Formularz należy zapakować i wysłać razem z dyskiem.
  • zawsze pamiętajmy o bardzo starannym zabezpieczeniu dysku do wysyłki tak, aby nie było możliwości wystąpienia dodatkowego uszkodzenia w czasie transportu. Najlepiej zapakować dysk w kilka warstw folii bąbelkowej bądź zmięte papiery lub gazety.
  • wysyłkę dysku starajmy się realizować poprzez pocztę kurierską - jest szybciej i bezpieczniej.

Poniżej podajemy linki do miejscowych lokalizacji kilku firm kurierskich:

Koszty wysyłki nośnika do laboratorium Data Max Recovery pokrywacie Państwo we własnym zakresie - chyba, że występują wcześniejsze inne ustalenia.

Natychmiast po otrzymaniu dysku kontaktujemy się z Państwem. Informujemy o nadanym numerze zamówienia, przeprowadzamy wstępny wywiad oraz ustalamy pozostałe kwestie dotyczące trybu wykonania usługi.

Jeśli masz dodatkowe pytania, kliknij tutaj i skonsultuj się z nami.

Jeżeli jesteś już zdecydowany i chcesz odzyskać dane w naszej firmie - kliknij tutaj.

Dostarczenie dysku
Analiza i jej rodzaje
Właściwy proces odzyskiwania danych
Płatność i odbiór danych
Przechowywanie danych


Copyright DataMax Recovery © 2005 - 2024 | Mapa strony
Engined by Indingo