WŁAŚCIWY PROCES ODZYSKIWANIA DANYCH

Odzyskiwanie danych przebiega według ściśle określonej procedury. Podstawowym celem jest wykonanie binarnej kopii nośnika (na innym, sprawnym napędzie). Powyższy proces jest pierwszym i podstawowym etapem rozpoczęcia prac nad nośnikiem uszkodzonym logicznie.


Przy uszkodzeniach mechanicznych niezbędna jest ingerencja wewnątrz nośnika mająca na celu naprawę i uruchomienie części mechanicznej napędu. Proces ten odbywa się w specjalnie przystosowanym do tego celu pomieszczeniu (z kontrolą nadciśnienia i wilgotności) przy użyciu bezpyłowej komory laminarnej, stereoskopii, mikrosiłowników kalibracyjnych oraz innych specjalistycznych narzędzi.

W przypadku uszkodzeń elektronicznych rekonstruowany jest moduł elektroniki zewnętrznej. Ma to miejsce w normalnych warsztatowych warunkach przy użyciu stosownych do tego narzędzi diagnostycznych i serwisowych.

Dalszym etapem jest wykonanie obrazu kopii binarnej i zapisanie go na serwerze. Następnie przystępujemy do prac mających na celu poskładanie danych binarnych i doprowadzenie ich do stanu używalności pod macierzystym systemem (o ile występuje taka potrzeba).

Końcowym etapem jest losowa weryfikacja danych i wykonanie ponownej kopii (już gotowych danych) na serwerze firmowym.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat odzyskiwania danych - kliknij tutaj, aby się skonsultować.

Jeżeli jesteś już zdecydowany i chcesz odzyskać dane w naszej firmie - kliknij tutaj.

Dostarczenie dysku
Analiza i jej rodzaje
Właściwy proces odzyskiwania danych
Płatność i odbiór danych
Przechowywanie danych


Copyright DataMax Recovery © 2005 - 2024 | Mapa strony
Engined by Indingo