ANALIZA I JEJ RODZAJE

W większości przypadków analiza jest kluczowym etapem procesu odzyskiwania danych. Jej wyniki pozwalają określić możliwości, koszt, czas oraz sposób odzyskiwania danych. Ze względów oczywistych jest ona wykonywana w laboratorium naszej firmy. Sama wstępna ekspertyza z założenia jest bezpłatna, ponieważ zdarzają się sytuacje, w których odzyskanie danych jest niemożliwe - dlatego nie ponosicie Państwo żadnych kosztów z tytułu jej wykonania.

Jednocześnie pragniemy zapewnić naszych klientów, że dysk oddany do analizy lub odzyskania danych pozostaje cały czas Państwa własnością. Informujemy o tym, ponieważ wiele osób zadaje nam pytanie, czy w momencie odbioru własnego dysku nie są wymagane dodatkowe opłaty. Dlatego informujemy, że nie ma też żadnych ukrytych kosztów z tytułu wykonania wstępnej analizy. Oczywiście dysk przez cały czas pozostaje własnością naszego klienta i jest do Państwa dyspozycji w godzinach pracy firmy.

 

W niektórych przypadkach nie wykonujemy bezpłatnej analizy. Dotyczy to macierzy RAID (wszystkie rodzaje uszkodzeń), dysków noszących znamiona otwarcia, dysków SCSI oraz SAS oraz wszystkich przypadków utraty dostępu do danych z dysków posiadających woluminy systemów UNIX oraz NOVELL. Dokładniejsze informacje znajdziecie Państwo tutaj.

Możemy zaproponować Państwu następujące tryby przeprowadzenia analizy:

  • tryb normalny - w tym trybie przeprowadzana jest analiza bezpłatna. Trwa ona od 2 do 5 dni roboczych.
  • tryb ekspresowy - analiza w tym trybie jest płatna (opłata wynosi 400 netto). Czas oczekiwania na wyniki analizy ok. 6-8 godz.od momentu przyjęcia nośnika.

Po wykonaniu analizy możecie Państwo odebrać swój nośnik przez okres 2 miesięcy (od dnia dostarczenia nośnika do analizy). Po tym okresie nieodebrane nośniki są fizycznie niszczone i utylizowane.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat rodzajów przeprowadzanych analiz - kliknij tutaj, aby się skonsultować.

Jeżeli jesteś już zdecydowany i chcesz przeprowadzić analizę w naszej firmie - kliknij tutaj.

Dostarczenie dysku
Analiza i jej rodzaje
Właściwy proces odzyskiwania danych
Płatność i odbiór danych
Przechowywanie danych


Copyright DataMax Recovery © 2005 - 2024 | Mapa strony
Engined by Indingo